Apie mus

SIUNTŲ PILOTAI - itin sparčiai besivystanti ir auganti siuntų, krovinių bei dalinių krovinių pervežimo kompanija. Savo pozicijas įtvirtinusi standartinių ir negabaritinių siuntų kategorijoje, šiuo metu veikianti Lietuvos dižiuosiuose miestuose. Nuolatinius maršrutus turime Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestuose bei jų rajonuose.

Dirbame su įmonėmis ir privačiais klientais. Turime resursus ir žinias valdyti pristatymus tą pačią dieną ("same-day"), sekančią darbo dieną ("next-day") ir standartiškai per 1-3 d.d. Vykdome užsakomuosius krovos darbus. Klientų siuntos ir pervežimai vykdomi naudojant siuntų valdymo sistemas, užtikrinant siuntos būsenos identifikavimą ir dokumentaciją.

Teikiame sandėliavimo ir prekių priėmimo/atrinkimo/išsiuntimo paslaugas valdydami procesus sandėlio valdymo sistema.

Dirbame ne vieneri metai, užtikriname aukštą paslaugų kokybę, aiškius paėmimo ir pristatymo terminus, vientisas kainas visiems klientams ir kultūringą aptarnavimą. Veikloje vadovaujamės visais skaidrumo ir atsakingumo principais, mokame ir prisiimame atsakomybę už veiklos rezultatus. Turime sukaupę daug patirties valdant kompleksinius pervežimus su sandėliavimo ir paskirstymo paslaugomis. Teikiame klientams specifines pervežimo paslaugas įgyvendinant shopper marketing projektus. Kartu su klientais sėkmingai įgyvendiname pristatymo terminams jautrius projektus visose Baltijos šalyse. Mes dirbame su didžiausiomis reklamos agentūromis, statybinių prekių parduotuvėmis, baldų gamintojais ir pardavėjais, el. parduotuvėmis ir kitais verslais.

10

Metų patirtis

300+

Patenkintų klientų

5000+

Pristatytų krovinių

100%

Saugumo garantija

Mes veikiame plačiau!

B2B siuntos
Sandėliavimo paslaugos
B2C paslaugos
Kompleksiniai logistikos projektai

Mūsų komanda

Žeimantas Strakauskas Direktorius
Gertrūda Strakauskienė Projektų vadovė